İKİZ BEBEK BAKICISI

İkiz bebek bakımı çalışan anneler bir yana, çalışmayan anneler için bile pek çok zorluğu olan bir sorumluluktur. Tek veya çift yumurta ikizleri birçok yönde benzeyebilir ama aynı yemeği sevmelerini veya aynı saatte uyumalarını beklemeyin; bu her zaman böyle olmaz. Annenin evde olması ikiz bebek bakıcısı bulma işini biraz kolaylaştırabilir ama anne işe dönmek durumundaysa bakıcı bulmak da daha büyük bir sorun olur.

ERENKÖY DANIŞMANLIK olarak ikizleriniz için işinde deneyimli, fiziksel performansı iki bebekle birden ilgilenmeye müsait, hızlı hareket edebilen, sabırlı ve anlayışlı, güler yüzlü ve güvenilir bir bebek bakıcısının sizi ne kadar mutlu edeceğinin bilincindeyiz. İkiz bebek bakıcısı veya üçüz bebek bakıcısı aramaya başladığınız andan itibaren karşınıza en uygun ve en doğru elemanları çıkarmak için çalışmalara başlıyoruz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme, 3 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için yandaki iletişim formumuzu doldurabilir veya aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.